Pomóż nam spełnić marzenia - zostań naszym Aniołem!

Szanowni Państwo,

w związku z panującą sytuacją po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych dzieciaków z Domu "Anielisko".
Zbliża się Dzień Dziecka, a niebawem wakacje. I chcielibyśmy, by nasze dzieciaki miały te wakacje prawdziwe, by mogły wyjechać, oderwać się od rzeczywistości, w której przyszło im funkcjonować w ostatnim czasie, zobaczyć upragnione morze, którego niektórzy nigdy nie widzieli.
Zazwyczaj jeździli na wspólne kolonie z dziećmi z zaprzyjaźnionej Świetlicy prowadzonej przez ten sam podmiot. W góry. I zawsze mogą w te góry pojechać. Tylko że nasze dzieci urosły, dla niektórych z powodu wieku mogą to być ostatnie wakacje gdzie mogą tymi dziećmi być. Niestety nigdy budżet nie pozwalał nam na wysłanie podopiecznych na kolonie osobno, tam gdzie chcą.

Jednak w tym roku dość już się nasiedziały w domu. Razem. Zawsze są razem i choć nauczyły się już razem być, to chciałyby pobyć też osobno. Z innymi. Gdzieś indziej. Aby coś zobaczyć, zwiedzić, nauczyć się czegoś. Od naszego państwa dostały bon turystyczny, który chcielibyśmy wykorzystać. Jednak nawet do najtańszego wyjazdu sporo mimo bonu turystycznego brakuje.

Dlatego pozwalamy sobie ponownie poprosić Państwa o pomoc. Codziennie staramy się zmieniać życie i rzeczywistość Tych dzieci, mimo iż przeciwności losu czasem ustawiają wysoką poprzeczkę. Dzięki Państwa wsparciu możemy przeskoczyć nawet najwyższą.

Z poważaniem

Karolina Sawińska
Dyrektor Domu "Anielisko"

Wsparli

100 zł

Ewa

500 zł

Maciej

20 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

Darowizny trafiają bezpośrednio do
11%
690 zł Supported by 5 people CEL: 6,000 ZŁ