Stowarzyszenie WIOSNA

Typ Charity organization

Lokalizacja Kraków, małopolskie

KIM JESTEŚMY?

Naszą misją jest propagowanie solidarności z potrzebującymi, pośredniczenie w organizowaniu pomocy i współtworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy, by ludzie w sposób skuteczny pomagali sobie nawzajem, dlatego w naszych projektach łączymy osoby potrzebujące z darczyńcami i wolontariuszami.

CO ROBIMY?

•    SZLACHETNĄ PACZKĘ – wigilijną pomoc dla potrzebujących rodzin. Mamy doświadczenie w pomaganiu: wiemy, że biedę - tak, jak chorobę - trzeba zdiagnozować. By nasza pomoc była jeszcze bardziej skuteczna opracowaliśmy kryteria pomocy - zjawiska, które znacząco utrudniają sytuację wielu rodzin. Tak właśnie chcemy pomagać w SZLACHETNEJ PACZCE: reagując na konkretne potrzeby. Bo taka pomoc ma sens.

•    AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI – całoroczny program edukacyjny dla dzieci. Towarzysząc dzieciom w edukacyjnej przygodzie, inwestujemy w ich marzenia i przyszłość. Nie jest to zatem zwykła forma pomocy w nauce - to pasja odkrywania potencjału w każdym z osobna!

Pomóż nam pomagać - każda Twoja pomoc i każdy Twój gest ma znaczenie. To tak niewiele kosztuje, a tak wiele zależy od Ciebie!