Wolne ręce do pomagania - Biegacze Dzieciom

blogacze
organizator skarbonki

Zbliża się Dzień Dziecka. Portale internetowe i prasa kolorowa prześcigają się w tworzeniu galerii z podpowiedziami, która markowa grzechotka za dwie stówy będzie najlepsza dla Twojej pociechy. Zoo, teatr, kino, rodzinny piknik – pomysłów do spędzenia czasu z dziećmi też nie brakuje i gorąco zachęcamy do korzystania z nich. Sprawmy, by ten dzień był dla naszych dzieci, lub dzieci naszych krewnych i przyjaciół naprawdę wyjątkowy! By tak było, trzeba się będzie naprawdę postarać. Bo przecież, jeśli tylko dajesz swojemu dziecku miłość, poświęcasz mu uwagę, zapewniasz poczucie bezpieczeństwa, tak naprawdę ma ono Dzień Dziecka przez cały rok!

Czy wszystkie dzieci to dostają? Niestety nie. Niemowlęta, które trafiają do ośrodków adopcyjnych nie mają tyle szczęścia. Niechciane, czasem w złym stanie zdrowia, czasem brutalnie skrzywdzone trafiają tam, gdzie będzie ważył się ich przyszły los – do ośrodka takiego jak Interwencyjny Preadopcyjny Ośrodek w Otwocku. Chociaż pracownicy Ośrodka dwoją się i troją, by dać dzieciom wszystko to, czego potrzebują, łatwo nie jest. Ale można pomóc!

Zróbmy to razem. Wywołajmy uśmiech na buziach tych dzieci, które na początku swojego życia nie miały zbyt wiele szczęścia.

Wsparli

100 zł

Anonymous

Czego się nie robi dla kochanych dzieciaków :)
300 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Anonimowy Pomagacz

#wolneręce #biegaczedzieciom
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Mam wolne ręce do pomagania!
100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
100%
4,240 zł Supported by 78 people CEL: 4,219 ZŁ