Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Stasiu, to zdecydowanie za wcześnie... Za wcześnie dla Ciebie, by żegnać ten świat, gdy dopiero zaczynałeś go poznawać. Za wcześnie dla Twojej rodziny, bo nikt nie powinien żegnać na zawsze własnych dzieci... Byłeś najdzielniejszy na świecie. Niebo zyskało kolejnego Aniołka... Staś odszedł po cię...