Użytkownicy PayU i PayU dla WOŚP

PayU - Twoje płatności online
organizator skarbonki

Gramy z radością! Wspieramy WOŚP bez wychodzenia z domu!

85% Polaków ufa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dlaczego? Bo nieustannie podejmuje nowe zadania, by być transparentną, skuteczną i w swoje działania włączać wszystkich.

PayU

Już 19 lat trwa współpraca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i PayU. Podczas gdy liczba zbiórek organizowanych w internecie rośnie, PayU czuwa nad bezpieczeństwem i płynnością wpłat oraz dostarcza najnowsze metody płatności, z których mogą skorzystać setki tysięcy darczyńców. Każda złotówka przekazana online pomaga, bo 100 procent każdej wpłaty trafia na konto Fundacji. Dzięki technologiom internetowym nie trzeba wychodzić z domu, aby wziąć udział w największej akcji charytatywnej w Polsce!

Środki zebrane podczas 29. Finału WOŚP na zbiórkach internetowych zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Po dokonaniu wpłaty online za pośrednictwem systemu PayU na każdego internetowego darczyńcę czekać będzie specjalna niespodzianka: imienne video podziękowanie od Jurka Owsiaka – szefa najwspanialszej orkiestry na świecie!

Wsparli

50 zł

Znów Waldek

50 zł

Waldek

10 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

200 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
95%
28,751.07 zł Supported by 552 people CEL: 30,000 ZŁ