Wychowankowie Pani Natalii Łaszczewskiej - klasa 2b
The money box was created on the initiative of the Organizer who is responsible for its content.
Droga Pani Natalio,
kończy się kolejny wspólny rok szkolny - pełen nauki, nowych doświadczeń, wyzwań, małych i dużych sukcesów oraz chwil, które na długo pozostaną w pamięci naszych dzieci.
Dziękujemy za codzienną obecność, wyrozumiałość i zaangażowanie. Za motywowanie dzieci do działania, dostrzeganie ich mocnych stron, wspieranie ich w trudniejszych momentach oraz tworzenie miejsca, w którym mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale również uczyć się samodzielności, współpracy i wzajemnego szacunku.
Cieszymy się, że przez kolejny rok mogły rozwijać się pod Pani opieką, nabierać pewności siebie i wspólnie tworzyć klasę, w której każde dziecko ma swoje ważne miejsce.
W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że szczególnie bliska Pani sercu jest pomoc Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni. Dlatego także w tym roku, zamiast tradycyjnego prezentu z okazji zakończenia roku szkolnego, chcemy wesprzeć tę ważną inicjatywę.
Niech zebrane środki będą nie tylko wyrazem naszej wdzięczności, ale również gestem dobra przekazanego dalej - zgodnie z tym, co dla Pani naprawdę ważne.
Życzymy Pani spokojnych, słonecznych wakacji, wielu powodów do radości oraz energii i satysfakcji na kolejny rok szkolny.
Z serdecznymi podziękowaniami
Rodzice i uczniowie klasy 2b
All funds accumulated in the money box are transferred
directly to the target Organization:
Droga Pani Natalio,
kończy się kolejny wspólny rok szkolny - pełen nauki, nowych doświadczeń, wyzwań, małych i dużych sukcesów oraz chwil, które na długo pozostaną w pamięci naszych dzieci.
Dziękujemy za codzienną obecność, wyrozumiałość i zaangażowanie. Za motywowanie dzieci do działania, dostrzeganie ich mocnych stron, wspieranie ich w trudniejszych momentach oraz tworzenie miejsca, w którym mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale również uczyć się samodzielności, współpracy i wzajemnego szacunku.
Cieszymy się, że przez kolejny rok mogły rozwijać się pod Pani opieką, nabierać pewności siebie i wspólnie tworzyć klasę, w której każde dziecko ma swoje ważne miejsce.
W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że szczególnie bliska Pani sercu jest pomoc Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni. Dlatego także w tym roku, zamiast tradycyjnego prezentu z okazji zakończenia roku szkolnego, chcemy wesprzeć tę ważną inicjatywę.
Niech zebrane środki będą nie tylko wyrazem naszej wdzięczności, ale również gestem dobra przekazanego dalej - zgodnie z tym, co dla Pani naprawdę ważne.
Życzymy Pani spokojnych, słonecznych wakacji, wielu powodów do radości oraz energii i satysfakcji na kolejny rok szkolny.
Z serdecznymi podziękowaniami
Rodzice i uczniowie klasy 2b