Tragiczne skutki wypadku – walczymy o rehabilitację i protezę dla Adriana!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 406 people
14,805.02 zł (3.95%)
To reach our goal: 359,663.98 zł
Donate Donate
Goal
Kompleksowa rehabilitacja i zakup protezy ręki

Adrian Śmierzchalski, 28 years

Białe-Błota, kujawsko-pomorskie

Stan po wypadku - amputacja lewej ręki

Started: 05 February 2021
Ends: 10 June 2021

Jeszcze niedawno wiedliśmy całkowicie normalne życie – Adrian planował założyć rodzinę, i własną firmę. Byliśmy szczęśliwi. Wszystkie plany i marzenia przerwał jednak tragiczny wypadek! Od tamtej pory trwa walka o to, by Adrian odzyskał sprawność!

Adrian Śmierzchalski

28 stycznia 2021 roku Adrian uległ bardzo poważnemu wypadkowi drogowemu. Doznał poważnych obrażeń wielonarządowych! Natychmiast został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Szczecinie. Jego stan był krytyczny, przebywał w śpiączce farmakologicznej! Zdawaliśmy sobie sprawę, że może stać się najgorsze… 

W wyniku wypadku u Adriana doszło do obrzęku mózgu, amputowano mu lewą rękę, doznał uszkodzenia płuc, znacznej utraty krwi. W pierwszych dniach zorganizowaliśmy zbiórkę krwi, aby zabezpieczyć stan i zapasy w banku krwi. Trwała dramatyczna walka o życie. Adrian ją wygrał – to jest najważniejsze. Przed nim jednak dalsza walka o sprawność!

Adrian jest cudownym wujkiem, bratem, synem i ukochanym chłopakiem swojej dziewczyny. Zawsze lubił bawić się ze swoimi bratankami i bratanicami. Chcielibyśmy, aby znów wróciły piękne, rodzinne chwile...

Adrian Śmierzchalski

Prosimy o pomoc, aby umożliwić Adrianowi pełne dojście do zdrowia i sprawności. By tak było, konieczny będzie zakup protezy lewej ręki oraz intensywna i specjalistyczna rehabilitacja. 

Pragniemy wszystkiego, co najlepsze dla Adriana, wiemy, że proces leczenia i rehabilitacji będzie długi i kosztowny. Cała rodzina czeka na Adriana i zrobimy wszystko, aby wrócił do sprawności!

Rodzina Adriana

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 406 people
14,805.02 zł (3.95%)
To reach our goal: 359,663.98 zł
Donate Donate