ZNAK ZODIAKU RYBY

Manuela Kus
organizator skarbonki

ZNAK ZODIAKU RYBY

Cechy charakteru
Ryby są bardzo zmienne i podatne na wpływy. Mogą sprawiać wrażenie pozbawionych siły przebicia i umiejętności walki o swoje sprawy. Potrafią jednak odnieść ogromny sukces w dziedzinach, gdzie będą mogły wyrażać emocje i wykorzystać intuicję, np. w sztuce lub zawodach związanych z pomaganiem. Są bardzo wrażliwe, zarówno na cudzą krzywdę, jak i na krytykę siebie samych. Często odbierają rzeczywistość jako zbyt brutalną i wolą od niej uciec w iluzje lub nałogi.

Główne zalety
Ryby mają niezawodną intuicję i instynkt. Są ofiarne i gotowe do wielkiego poświęcenia, czasem wręcz zapominają o sobie. Są obdarzone ogromną twórczą wyobraźnią, którą mogą wykorzystać we wszelkich dziedzinach sztuki.

Główne wady
Problemem Ryb jest skłonność do cierpiętnictwa i stawiania się w roli ofiary. Ryby są dość chwiejne i łatwo zmieniają zdanie. Ich myślenie bywa bardzo subiektywne, mające niewiele wspólnego z rzeczywistym obrazem sytuacji. Nadwrażliwość i nieumiejętność radzenia sobie z emocjami własnymi i cudzymi może je popchnąc w kierunku alkoholu czy narkotyków.

Kobieta
Typ zwiewnej nimfy, rusałki. Oddana, kochająca, sama często usuwa się w cień. Zdolna do poświęceń aż do zatracenia samej siebie.

Mężczyzna
Empatyczny i oddany, ale i skłonny do iluzji oraz nałogów. Bardzo uzależniony od swoich zmiennych nastrojów.

Przyjazne znaki:
Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec 

Wsparli

5 zł

Teresa Popławska krzyż

5 zł

Aleksandra Tomaszewska

Puszki ze sklepów wpłata 242/360
5 zł

Parafia pw.Św.Rafała Kalinowskiego Bstok

5 zł

Agata Sawicka-Dymko

kiermasz Dąbrowa Białostocka 28.03.21
5 zł

Parafia pw. Św Rafała Kalinowskigo

5 zł

Parafia pw. Św Rafała Kalinowskiego

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
744 zł Supported by 172 people CEL: 10,000 ZŁ
Donate