zuzia

PoradnikBankowy.pl
organizator skarbonki

Zuzia ma prawie roczek. Jej pierwsze urodziny to wielkie święto dla rodziców, a jednocześnie wielka obawa. Chore serduszko ich córeczki powinno być zoperowane do pierwszych urodzin. Do tego czasu jest szansa. Każdy dzień zwłoki to ryzyko pojawienia się nadciśnienia płucnego, które uniemożliwi zabieg. Mamy miesiąc, żeby zebrać brakującą kwotę.

 

Rodzice Zuzi wyjechali do Irlandii. Wrócili dwa lata temu, postanowili, że tu będzie ich miejsce na ziemi. Jednak po narodzinach córeczki okazało się, że w tym miejscu na ziemi serduszko Zuzi jest nieoperacyjne. Wrodzona siniczna wada serca – brak pnia płucnego i tętnic płucnych  oraz ubytek w przegrodzie międzykomorowej bez operacji nie daje szans na normalne życie. Każdy dzień bez operacji pogarsza stan zdrowia Zuzi i zagraża jej życiu.

 

Zuzia po badaniach i stwierdzeniu wady została wypisana ze szpitala. Zrozpaczeni rodzice, z dzieckiem karmionym pozajelitowo sondą żołądkową, z dodatkowo zdiagnozowanym zespołem di George’a (m.in. brak odporności w wieku niemowlęcym) wrócili do domu.

Wsparli

5 zł

Marek

wpłacam małą kwotę, życzę udanej zbiórki :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
PoradnikBankowy.pl
Zuzanna Sordyl
Serduszko Zuzi
1%
5 zł Supported by 1 person CEL: 500 ZŁ