Pomóżmy Mateuszkowi wrócić do domu!

panna_anna
organizator skarbonki

Kochani,

 

Wystartowaliśmy z projektem "Fajna Życiówka" i z tej okazji chcielibyśmy pomagać. Udało się już zebrać całą kwotę na operację małej Ani, sprawmy teraz, by Mateusz, który urodził się bardzo wcześnie, mógł jak najszybciej wrócić do domu i przytulać się do swojej mamy!

 

Kilka słów o nas na początek.

Ania, w środowisku biegowym znana jako Panna Anna, blogerka (pannaannabiega.pl), dziennikarka (Be Active, Polska Biega), biegaczka, promotorka zdrowego trybu życia oraz Konrad, podróżnik i zapalony biegacz, na co dzień projektant jachtów.

 

Każdą wolną chwilę poświęcamy na nasze największe pasje: bieganie i podróżowanie. Najchętniej łączymy jedno z drugim. Przed nami trudne zadanie: pomyśleliśmy, że najwyższy czas, by do naszego teamu dołączyła świeża krew. Czekamy na małego podróżnika! 

 

Stworzyliśmy projekt Fajna Życiówka, za pomocą którego chcemy pokazać, że "życiówka" to nie tylko najlepszy wynik danego biegacza na określonym dystansie, ale przede wszystkim bieg jego marzeń, bieg jego życia. Więcej na temat samego projektu znajdziecie pod linkiem: http://pannaannabiega.pl/lifestyle/fajna-zyciowka- kierunek-grenlandia/

A skoro „życiówka” to przy tej okazji chcielibyśmy pomóc i przyczynić się do ratowania życia osoby, która tego bardzo potrzebuje.  Niech to będzie Fajna Życiówka również dla niej! 

 

Postanowiliśmy pomóc Mateuszkowi, którego nie znamy, ale sami za kilka miesięcy zostaniemy rodzicami i już teraz bardzo mocno czujemy, jak wielkim marzeniem każdej mamy i taty jest to, by ich dziecko było blisko, niezależnie od sytuacji.

 

Bardzo prosimy wszystkich, którzy nas znają, czytają, biegają z nami - o pomoc! Każda złotówka ma znaczenie. Liczymy też na wsparcie firm. Na dobry początek wpłacamy na konto pieniądze i liczymy na to, że nam pomożecie!

 

Z góry bardzo dziękujemy!

Wsparli

X zł

;)

10 zł

ggadulka

marzenia sie spełniają jesli w nie uwierzysz
20 zł

Lucyna

Zdrówka
10 zł

Jagoda

dużo zdrowka !!!
50 zł

svea

Szybkiego powrotu:)
10 zł

Karolina

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
12%
640 zł Supported by 8 people CEL: 5,000 ZŁ