Fundacja Orla Straż

Fundacja Orla Straż
3 Stałych Pomagaczy
Karol Handzel
25 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Bojano, pomorskie

Naszą misją jest pomoc ludziom bezpośrednio dotkniętym tragedią wojen i terroryzmu. Działamy głównie w Iraku oraz Irackim Kurdystanie, ale też w Egipcie i na Ukrainie.

Wspieramy rodziny, które straciły bliskich, dom oraz dorobek całego życia w wyniku wojen i aktów terroru. Chcemy pomóc im w powrocie do życia, jakie wiedli przed konfliktem. Realizujemy nasze działania m.in. przez odbudowę zniszczonych miejsc pracy, wspieranie edukacji dorosłych i dzieci oraz pomoc rozwojową udzielaną w bardzo szerokim zakresie. Nie mamy jednej, ustalonej dziedziny, w której się specjalizujemy, ponieważ dostosowujemy swoje działania do aktualnych potrzeb poszkodowanych społeczności

Główną naszą zasadą jest pomoc wyłącznie w uzgodnieniu z potrzebującymi w ich własnym kraju.

Od początku istnienia Orlej Straży zajmujemy się najróżniejszymi formami wspierania ofiar wojen i terroryzmu. Naszym celem jest zarówno pomoc konkretnym osobom, jak i bardziej rozwinięte projekty służące rodzinom, a nawet całym miejscowościom. Nie mamy ustalonych szablonów działania ani nie ograniczamy się żadnym schematem. Naszą definicją pomocy jest doprowadzenie do sytuacji, kiedy osoba lub rodzina, którą wsparliśmy, jest w pełni usamodzielniona.

Dowiedz się więcej o naszej działalności:

https://www.orlastraz.org/

Wpłaty

Ładuję...

3 Stałych Pomagaczy
Karol Handzel
25 zł miesięcznie