#akcjakolacja Anastazja

U Wojtusia Na Talerzu
organizator skarbonki

U Wojtusia Na Talerzu

A gdybym powiedziała, że bez Twojej pomocy nie damy rady? Że tylko połączenie sił jest w stanie pomóc tej małej dziewczynce?

Tak właśnie jest! A razem możemy więcej! SMA nie wybiera, ale ta choroba to nie wyrok. Podanie dziecku najdroższego leku świata może uchronić je przed najgorszym. Dajmy nadzieję maluchom na to, by mogły poznawać świat i cieszyć się pięknym i długim życiem!

Za wpłatę do skarbonki otrzymasz ebooka, w którym znajdziesz 40 przepisów blw na kolacje, dzięki którym odpowiedź na pytanie: "to co dziś na kolację?" nie będzie już trudna!

Ten ebook to współpraca wielu wspaniałych ludzi o ogromnym sercu, którzy poświęcili swój czas, by dołożyć swoją cegiełkę do naszego wspólnego przedsięwzięcia. Przepisy pochodzą od 31 instagramerów, którzy wykazali się niemałą kreatywnością! Jestem pewna, że nasze przepisy sprawią, że nie tylko zrobicie się głodni, ale też nabierzecie chęci na gotowanie!

Oprócz przepisów, w ebooku znajdziecie również artykuł napisany przez dietetyka, który podpowie Wam jak przygotować kolację idealną dla malucha.

Nie zastanawiaj się. Jeżeli możesz, pomóż. Każda złotówka się liczy.

Wsparli

20 zł

Anonymous

30 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

5 zł

Anonymous

2 zł

Sylwia Cierpica

2 zł

Kasia S

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
36%
10,928.37 zł Supported by 710 people CEL: 30,000 ZŁ