Wyprawa rowerowa na rzecz SOS Wioski Dziecięce

journeys by bike
organizator skarbonki

Witajcie,

 

Pierwszego wrzesnia 2010 wyruszamy na dwuletnia wyprawe rowerowa przez Ameryke Poludniowa i Polnocna, z zamiarem przepedalowania 29,000 km, z najdalej na poludnie wysunietego miasta na kuli ziemskiej Ushuaia do Alaski w Polnocnej Ameryce.  Przemierzymy najdluzszy lancuch gorski na ziemi – Andy, Sierra Madre w Centralnej Ameryce i Cordilleras/Rockies w Polnocnej Ameryce. Przekroczymy Patagonskie pampas i Tierra Del Fuego, najwieksze solnisko na ziemi i zarazem jeden z najbardziej plaskich obszarow swiata ( Salar De Uyuni) , najsuchsza pustynie na swiecie ( Atakama) i najwyzej polozona stolica na swiecie ( La Paz – 3660m).  Nasz postep bedzie mozna sledzic na stronie www.journeysbybike.wordpress.com.

 

Z okazji tej wyprawy organizujemy zbiorke charytatywna na rzecz fundacji SOS Wioski Dzieciece.  Wszystkich zainspirowanych nasza wyprawa, ludzi dobrej woli oraz tych o ogromnych sercach prosimy o dokonanie wplaty.

 

Pozdrawiamy

Sylwia i Matthew

Wsparli

20 zł

grazynetta

Jest A L A S K A!!! No i jest kolejna złotówka dla radości jakiegoś dziecka. Pozdrawiam i gratuluję:)
20 zł

grazynetta

Wesołych Świąt:) Bezpiecznej dalszej drogi. Czekamy na was w domu, jeszcze tylko kilka miesięcy. Gratulacje przejechania w różnych warunkach ponad 26000 km
50 zł

Anonymous

2 zł

Szybka Szybciutka Randka

Trzymam kciuki!
20 zł

grazynetta

Wesołych Świąt:)
1 zł

Anonymous

razem możemy więcej!!

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
62%
626 zł Supported by 27 people CEL: 1,000 ZŁ