Zbiórka archiwalna
You can donate to the current cause
Current cause progress
36,726.45 zł (62.95%)
Donate
Show Hide

Walka z cukrem

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 40 people
2,409.79 zł (26.77%)

Katarzyna Liszcz, 35 years

Toruń, kujawsko-pomorskie

MPD, FAS alkoholowy zespół płodowy, cukrzyca

Started: 07 October 2011
Ends: 28 February 2013

22 listopada 2011 roku Kasia otrzymała pierwsze elektordy, które pozwoliły na działanie urządzenia Guardian kontrolującego cukier w jej krwi. Dzięki automatycznej kalibracji wyników z transmiterem z glukometru, będzie dobierana odpowiednia dawka insuliny i wstrzykiwana do jej organzimu.

Od maja 2012 roku Kasia ze względu na częste skoki cukru została na stałe podłączona do Guardiana. Tylko to urządzenie gwarantuje jej właściwą kontrolę jej stanu zdrowia.

Z części zebranych środków udało się również opłacić rehabilitację domową, zakupić produkty bezglutenowe oraz insulinę i paski do mierzenia cukru. Cukry znakomicie się wyrównują po rehabilitacji. Ostatnio przed zabiegiem cukier był na poziomie 311 mg/dl (bardzo wysoki), a po zabiegach wyrównał się do 137 mg/dl (prawidłowy).Rehabilitacja opiera się głównie o masaż mięśniowo-powięziowy, tigger points w miejsach najbardziej aktywnych, trakcja na stawach biodrowych, wzorce bilateralne kdd i kgg oraz wzorce metodą PNF.

Wskazania lekarzy co do dalszego leczenia Kasi są jednoznaczne. Cukrzyca typu 1 na którą choruje Kasia wymaga stałego monitorowanie glikemii w sposób ciągły za pomocą urządzenia Guardian Real – Time. Dodatkowo zaleca się dalsze stosowanie diety bezglutenowej i cukrzycowej.

Dziękuję Wszystkim, tym osobom – które wsparły mój cel na siepomaga.pl, dzięki temu mogę pracować, rozwijać się i robić postępy w rehabilitacji. Mogę być samodzielna !

Dziękuję Wam z całego serca za wszystko

Kasia Liszcz z Torunia  

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 40 people
2,409.79 zł (26.77%)