Zbiórka archiwalna
You can donate to the current cause
Current cause progress
15,293.98 zł (22.28%)
Donate
Show Hide

Tragiczny wypadek zniszczył życie Moniki❗️Trwa dramatyczna walka, ratunku!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,103 people
77,282 zł (100.58%)
Goal
3-miesięczna intensywna rehabilitacja w specjalistycznej klinice

Monika Grzesiak, 19 years

Nosale, wielkopolskie

Stan po wypadku - złamanie kręgosłupa szyjnego, porażenie czterokończynowe

Started: 19 May 2020
Ends: 23 November 2020

Kochani Darczyńcy!

Chcielibyśmy ogromnie podziękować każdemu dobremu człowiekowi, któremu los naszej córki nie jest obojętny. Stan Moniki po wypadku nie dawał nadziei, że nasza córka będzie miała jeszcze szansę na powrót do nas. Monika nie oddychała samodzielnie, nie było szans na to, żeby samodzielnie siedziała na wózku, jej ręce leżały bezwładnie wzdłuż ciała… Dziś, dzięki Waszym wpłatom Monika ma za sobą dwa turnusy w ośrodkach rehabilitacyjnych. Teraz jest z nami w domu! W dzień nie wymaga respiratora i jesteśmy pełni nadziei, ponieważ dwie ostatnie noce również go nie potrzebowała.

Mieszkanie jest dostosowane do jej potrzeb, mamy sprzęt, który jest niezbędny w opiece nad Moniką, ale nadal będziemy walczyć o kolejne turnusy rehabilitacyjne, bo widzimy, jak niesamowity efekt one przynoszą. Kiedy patrzymy na jej ręce, które jeszcze niedawno były bezwładne, a dziś Monika potrafi dotykać nimi czoła, to przepełnia nas ogromna wdzięczność.

Dziękujemy za każdy życzliwy gest, za dobre słowo, za wsparcie i za pomoc finansową, bez której nasza córka nie mogłaby do nas wrócić i nie miałaby szans na powrót do sprawności. Przed Moniką jeszcze długa i kosztowna walka o zdrowie, ale wierzymy, że nie jest w tej drodze sama.

Dziękujemy – Rodzice Moniki

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,103 people
77,282 zł (100.58%)