Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.

We recommend checking your settings and enabling cookies.

Money box finished
Money box

Zosia dla Piotrusia :)

The money box was created on the initiative of the Organizer who is responsible for its content.

Kochani moi :)

zbliża się najważniejszy dzień w moim życiu,moje pierwsze urodziny.Bardzo się cieszę,bo rodzice przygotowują mi małe przyjęcie.Bedą goście,tort, będziemy się śmiać,bawić,i biegać.Ale..ale zapomniałam o prezentach... przecież urodziny bez prezentów,to nie urodziny... Kochani moi,uwierzcie mi że mam wszystko czego potrzebuję,jestem zdrowa i wszyscy mnie kochają ale jest taki mały Piotruś,który też chciałby cieszyć się życiem i biegać ze swoim rodzeństwem.01.06.2018,w moje pierwsze urodziny,kończy się zbiórka pieniędzy na leczenie  i rehabilitacje Piotrusia,dlatego też najlepszym prezentem jaki mogę od Was otrzymać będzie jakakolwiek kwota wpłacona do skarbonki,z góry z całego serduszka dziękuję,przesyłając tysiące buziaków... Zonia :)

PS.zbierzmy jak najwiecej,bo lepiej dawać niż prosić ❤️

PLN 0Donated by 0 people

All funds accumulated in the money box were transferred
directly
to the target fundraiser:

Pledge 1.5% of tax

KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Purpose of 1.5% of tax0213207 Piotr

Kochani moi :)

zbliża się najważniejszy dzień w moim życiu,moje pierwsze urodziny.Bardzo się cieszę,bo rodzice przygotowują mi małe przyjęcie.Bedą goście,tort, będziemy się śmiać,bawić,i biegać.Ale..ale zapomniałam o prezentach... przecież urodziny bez prezentów,to nie urodziny... Kochani moi,uwierzcie mi że mam wszystko czego potrzebuję,jestem zdrowa i wszyscy mnie kochają ale jest taki mały Piotruś,który też chciałby cieszyć się życiem i biegać ze swoim rodzeństwem.01.06.2018,w moje pierwsze urodziny,kończy się zbiórka pieniędzy na leczenie  i rehabilitacje Piotrusia,dlatego też najlepszym prezentem jaki mogę od Was otrzymać będzie jakakolwiek kwota wpłacona do skarbonki,z góry z całego serduszka dziękuję,przesyłając tysiące buziaków... Zonia :)

PS.zbierzmy jak najwiecej,bo lepiej dawać niż prosić ❤️

Donations

It looks like there were no donations here.