Zosia dla Piotrusia :)

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Kochani moi :)
zbliża się najważniejszy dzień w moim życiu,moje pierwsze urodziny.Bardzo się cieszę,bo rodzice przygotowują mi małe przyjęcie.Bedą goście,tort, będziemy się śmiać,bawić,i biegać.Ale..ale zapomniałam o prezentach... przecież urodziny bez prezentów,to nie urodziny... Kochani moi,uwierzcie mi że mam wszystko czego potrzebuję,jestem zdrowa i wszyscy mnie kochają ale jest taki mały Piotruś,który też chciałby cieszyć się życiem i biegać ze swoim rodzeństwem.01.06.2018,w moje pierwsze urodziny,kończy się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitacje Piotrusia,dlatego też najlepszym prezentem jaki mogę od Was otrzymać będzie jakakolwiek kwota wpłacona do skarbonki,z góry z całego serduszka dziękuję,przesyłając tysiące buziaków... Zonia :)
PS.zbierzmy jak najwiecej,bo lepiej dawać niż prosić ❤️
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Kochani moi :)
zbliża się najważniejszy dzień w moim życiu,moje pierwsze urodziny.Bardzo się cieszę,bo rodzice przygotowują mi małe przyjęcie.Bedą goście,tort, będziemy się śmiać,bawić,i biegać.Ale..ale zapomniałam o prezentach... przecież urodziny bez prezentów,to nie urodziny... Kochani moi,uwierzcie mi że mam wszystko czego potrzebuję,jestem zdrowa i wszyscy mnie kochają ale jest taki mały Piotruś,który też chciałby cieszyć się życiem i biegać ze swoim rodzeństwem.01.06.2018,w moje pierwsze urodziny,kończy się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitacje Piotrusia,dlatego też najlepszym prezentem jaki mogę od Was otrzymać będzie jakakolwiek kwota wpłacona do skarbonki,z góry z całego serduszka dziękuję,przesyłając tysiące buziaków... Zonia :)
PS.zbierzmy jak najwiecej,bo lepiej dawać niż prosić ❤️
Wpłaty
Wygląda na to, że nie było tutaj żadnych wpłat.
