Zimą w szortach po zdrowie dla Sylwii

Maciej Szyszka
organizator skarbonki

Maciej Szyszka

Walecznej Sylwii chcą obciąć nóżkę – my do tego nie dopuścimy i walczymy o to, by wciąż ją miała! Sylwie czeka tylko jeden z dwóch scenariuszy. Pierwszy – amputacja, wyrok. Kalectwo… Drugi scenariusz to operacja, która sprawi, że Sylwia będzie chodzić i żyć jak zdrowe dziecko. Przeszkodą jest tylko kwota, którą musimy zapłacić za zdrowie. Dlatego proszę o pomoc. O to, byś zazielenił pasek naszej zbiórki dobrem i napisał dla Sylwii szczęśliwe zakończenie…

Maciej Szyszka

Jako grupa pozytywnie zakręconych ludzi na punkcie zdrowia, rozwoju i zimna będziemy w tym roku zdobywać  góry ubrani jedynie w krótkie spodenki! Przełamując swoje słabości chcielibyśmy zrobić również coś dobrego dla innych. Niesieni taką motywacją możemy być pewni, że uda się osiągnąć cel, wspomóc walecznego Sylwii i w tym roku również pobić rekord Polski w ilości ludzi! Zachęcamy do wsparcia akcji :)

Film dokumentalny z przed 4 lat na pewno zachęci do udziału! Było nas wtedy 40, rok póżniej 122, dwa lata póżniej 130 osób a w tym roku będzie dużo więcej. Miłego oglądania.

Wsparli

20 zł

Anonymous

5 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

100 zł

Anonymous

100 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
44%
22,144.04 zł Supported by 255 people CEL: 50,000 ZŁ