Leoś dzięki Państwa pomocy odbył kolejny w tym roku turnus rehabilitacyjny. Wy daliście mu szanse na poprawę funkcjonowania, a on w pełni ją wykorzystał! Pragniemy z całego serca podziękować za wsparcie 🧡 Zachęcamy do śledzenia jego strony: https://www.facebook.com/leos.wojownik