Kochani Darczyńcy – UDAŁO SIĘ! 💚 Jesteście niesamowici, nie umiem ukryć wzruszenia. To dzięki Wam mój ukochany synek dostał szansę na dalsze leczenie, rehabilitację i zakup potrzebnego sprzętu medycznego! Niech dobro do Was wróci 💚 Agnieszka, mama Seweryna