Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Od wielu lat leczę się na astmę. Choroba najbardziej dała o sobie znać pięć lat temu. Poczułam się tak źle, że trafiłam na OIOM. Wiele dni byłam nieprzytomna. Oddychała za mnie maszyna. Lekarzom udało się mnie uratować, ale po długich miesiącach leżenia, wyszłam ze szpitala jeszcze słabsza. Jeszc...