Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Kochani, z całego serca dziękujemy Wam za pomoc udzieloną naszej córeczce! Nasze serca przepełnia ogromna wdzięczność, że tyle osób jest z nami i kibicuje naszej Orysi w tej trudnej walce. Bez Was nie byłoby nic! Jak wiecie, ostatnie dwa lata były dla Orysi bardzo trudne. Zmagała się z silnym ból...