Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Drodzy Darczyńcy, chciałabym z całego serca podziękować za każdą wpłatę, każde udostępnienie zbiórki i dobre słowo. Pokazaliście, że warto wierzyć w dobro drugiego człowieka. Dzięki Wam Adam może walczyć z chorobą! Jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję! Wioleta, żona