Mam 67 lat. Na co dzień mieszkam w Domu Opieki. Spokojna starość powinna wiązać się z odpoczynkiem, niemartwieniem się o nic i dbaniem o własne zdrowie. Ja również chciałabym wieść tak spokojne życie. Niestety, pojawiły się problemy, z którymi nie dam rady sobie poradzić. Liczne problemy neurolog...