Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Mam na imię Diana i mam 20 lat. Z czego 1/4 swojego życia spędziłam na oddziale onkologii... Nie byłam beztroską nastolatką, nie mam wspomnień z liceum, cały ten czas spędziłam w szpitalu... 2 lata temu, na 18. urodziny, los przygotował dla mnie naprawdę ciężką próbę... Wznowa choroby nowotworowe...