Jestem szczęśliwą i dumną matką dwójki wspaniałych chłopców. W czerwcu tego roku uległam nieszczęśliwemu wypadkowi, czego konsekwencją była amputacja mojej lewej nogi, na wysokości uda. Moim marzeniem jest znów stanąć na nogi i wyjść na spacer z dziećmi. Mam kochającego męża, który wspiera mnie w...