Kochani, z serca dziękuję za wszystko, co dla nas zrobiliście. Kiedy zakładałam zbiórkę, byłam pełna obaw. Nie wiedziałam, czy się uda. Jednak Wy pokazaliście, że Wasza dobroć nie zna granic. To dzięki temu na zbiórce jest już 100%! Daliście Paulinie nadzieję na lepszą przyszłość! Renata, mama