Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Marzę tylko o tym, by mojemu dziecku żyło się jak najlepiej, by nie spotykały go nieszczęścia, by nie musiał cierpieć. Niestety, kiedy pojawiła się choroba, nie byłam w stanie nic zrobić… Nie można wyleczyć Szymka, ale możemy zrobić wszystko, by choć nie był więźniem naszego mieszkania. By mógł w...