Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Kochani Darczyńcy – WSZYSTKO IDZIE KU LEPSZEMU! 💚 Rokowania są dobre, na razie nie ma żadnych zmian! To jeszcze nie koniec walki, przede mną ciężka rehabilitacja, ale jestem pełen nadziei, że teraz wszystko się uda. Powoli zaczynam sam chodzić z asekuracją mamy. Ponadto 3 razy w tygodniu mam zape...