Skarbonka Krzysztofa Grzechowiaka dla Adelki

Krzysztof Grzechowiak
organizator skarbonki

Dzięki za wszystkie wpłaty, uzbieraliśmy górę pieniędzy :)  Teraz poraz na rozdanie nagród. Anonimowych pomagaczy, którzy wpłacili 500zł i więcej oraz Vikcia pomaga poproszę o kontakt przez messengera https://www.facebook.com/kgrze

Aktualizacja: Do puli nagród dla osób które wpłaciły najwiecej dołącza obraz wykonany w technice żywicy epoksydowej w formacie a3 wraz z certyfikatem. Za obraz dziękujemy Malwinie. Jej dzieła można zobaczyć na Instagramie: https://www.instagram.com/malwina.anna.art/

Aktualizacja: Dzięki Wam zebraliśmy razem znacznie więcej pieniędzy niż się spodziewałem. Dziękuję za to bardzo, ale dla Adelki to nie koniec zbiórki dlatego, jeśli ktoś może to zachęcam do dorzucenia chociaż piątka. Zbiórkę dla Adelki dodatkowymi nagrodami wsparła też NicaDesign. Czyli teraz nagradzamy 5 osób, które wpłacą najwięcej. Do wyboru są 2 wyprawy Sup po Biebrzy, zabieg fizjoterapii od Kamila Marachowskiego, kubek od Zielonego Pelkana i od NicaDesign pufa/worek (do wyboru wersja dziecięca lub neutralna) lub legowisko dla psa/kota (do wyboru wersja okrągła lub prostokątna) - jest kilka kolorów do wyboru :) Dodatkowo od Nicadesign pośród wszystkich osób które wpłacą min 15zl rozlosujemy dwie designerskie poduszki :) Ale super  

Aktualizacja: dziękuję Kamilowi Marachowskiemu, za wsparcie zbiórki. Kamil do puli nagród dla osób, które wpłacą najwięcej dokłada zabieg fizjoterapii, która może się odbyć w gabinecie lub w plenerze np. w parku lub na plaży. Czyli teraz osoba, która wpłaci najwięcej będzie mogła wybrać, czy chcę zabieg fizjoterapii, czy wyprawę ze mną na SUPie. Kolejne osoby pod względem wpłat będą mogły wybierać z nagród, które pozostały. Nagroda będzie do odbioru w okolicach Bydgoszczy. Warto wpłacać i powalczyć o tę nagrodę, bo Kamil Marachowski to świetny ekspert. Mnie już nieraz przywrócił do sprawności :)

Zrealizowane marzenia nie mają ceny, dlatego 23 czerwca rano ruszyłem samotnie na desce SUP z Bydgoszczy do Berlina. Dzięki temu zrealizuję swoje marzenie, ale też pomogę zrealizować marzenie małej Adelce.

Marzenie Adelki

Marzeniem Adelki jest po prostu żyć. 11-miesięczna dziewczynka cierpi na SMA typu 1 – śmiertelną chorobę, która zabija mięśnie. Dla Adelki jest jednak nadzieja, to terapia genowa kosztująca ponad 9 milionów złotych. W dramatycznym apelu na stronie zbiórki rodzice piszą: “Jesteśmy zrozpaczeni, bo nawet gdybyśmy sprzedali wszystko, sami nie damy rady zebrać tak potężnej sumy! Błagamy Cię, pomóż nam ratować Adelkę!” Więcej o Adelce przeczytasz tutaj: https://www.siepomaga.pl/adelka

Do przepłynięcia mam około 450 km. Za każdy pokonany kilometr wpłacę na konto zbiórki Adelki złotówkę. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób także dołoży się do zbiórki, wpłacając pieniądze na konto mojej skarbonki. Każdej osobie, która dorzuci chociaż złotówkę będę niezmiernie wdzięczny.

Nagrody dla wpłacających

Dodatkowo dzięki wsparciu projektu WyprawySUP, który współtworzę (Link do strony WyprawySUP) dwie osoby, które dołożą się do zbiórki i wpłacą najwięcej zabiorę na czterodniową wyprawę na desce SUP po dolinie Biebrzy. Gwarantuję, że będzie to niezapomniana wyprawa. Są to piękne rejony, a z perspektywy SUPa będą świetną przygodą. Trzecia osoba pod względem wpłaconej kwoty dostanie kubek podróżnika Stowarzyszenia Zielony Pelikan widoczny na zdjęciu.

Spośród pozostałych osób, które wpłacą min. 15 złotych wylosuję dwie osoby, które także zabiorę na wyprawę po dolinie Biebrzy. Wylosuję też jedną osobę, która otrzyma kubek.

Będzie to wyprawa przygodowa, na której płyniemy z namiotem i całym ekwipunkiem na desce SUP (zapewniam deskę, wsparcie podczas wyprawy i powrót na miejsce startu, dojazd na miejsce i wyżywienie we własnym zakresie). Pomogę w doborze ekwipunku, a jeśli jesteś początkujący/a pomogę też opanować SUPa. Jeśli nie lubisz aż tak bardzo spania w namiocie, wyprawę po Biebrzy będziesz mógł/mogła zamienić na jednodniowy spływ po Bydgoszczy. Zapewniam, że to też świetny pomysł na spędzenie aktywnego dnia :)

Aby być rozpatrywanym pod kątem nagród, wpłat można dokonywać anonimowo, ale kwota wpłaty nie może zostać utajniona. Wpłaty dokonane za pomocą kilku przelewów, ale jednego konta użytkownika sumują się. Ostatni dzień wpłat to niedziela 4 lipca.

O moim marzeniu

Już od dawna chodziła mi po głowie wyprawa na SUPie do Berlina. Wcześniej powstrzymywały mnie różne okoliczności, ale teraz w końcu jestem gotowy do drogi. Z tego co mi wiadomo nikt jeszcze nie przepłynął tej trasy na SUPie. Do pokonania jest mniej więcej 450 km z Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy do centrum Berlina. Płynął będę międzynarodową drogą wodną e70. Po polskiej stronie szlak wodny prowadzi najpierw Brdą, potem Kanałem Bydgoskim, następnie Notecią, Wartą i Odrą. Dziennie planuję około 50km, więc z prostego rachunku wynikałoby, że za 9 dni będę na miejscu.

Może się okazać, że wiatr zniweczy moje zamiary, stojąc na desce działa się jak żagiel, więc silny wiatr zachodni może pokrzyżować moje plany. Chociaż fizycznie czuję się przygotowany, to wiosłowanie po kilkanaście godzin dziennie, kilka dni pod rząd może okazać się dużym wyzwaniem dla organizmu. Czuję więc, że czeka mnie nie lada przygoda. Postępy swojej wyprawy będę publikował na swoim profilu na Fb.

Cieszę się, że realizując swoje marzenie pomogę też Adelce, dlatego bardzo gorąco zachęcam Cię do wpłacenia chociaż złotówki, za co z góry bardzo dziękuję :)

Wsparli

5 zł

Anonymous

5 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

2 zł

Maria Cichocka

Andrzejkowy zestaw ratunkowy nr 1 9/10
20 zł

Tesia

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
110%
22,001.58 zł Supported by 711 people CEL: 20,000 ZŁ
Donate