Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.
We recommend checking your settings and enabling cookies.
Drodzy Darczyńcy! 💚 Chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie po tej tragedii. Choć nasza walka jeszcze się nie kończy, to daliście mi nadzieję, że mojego brata czeka jeszcze lepsza przyszłość. Nigdy o tym nie zapomnę! Z wdzięcznością 💚 Siostra Grzegorza