Komitet organizacyjny zbiórki publicznej na urządzenia (wyposażenia) sali fitness w Domu Dziecka w Falbogach

Komitet organizacyjny zbiórki publicznej na urządzenia (wyposażenia) sali fitness w Domu Dziecka w Falbogach

Typ Charity organisation

Lokalizacja Falbogi, mazowieckie

Komitet został założony w marcu 2014 roku, by spełnić marzenie dzieci o profesjonalnej sali fitness z nowoczesnym sprzętem, gdzie będą mogły rozwijać swoje sportowe pasje już od najmłodszych lat!  Naszym celem jest ofiarowanie im szansy, by cieszyć się sportem każdego dnia. Chcemy również edukować dzieci w zakresie zdrowej i zbilansowanej diety oraz zapewnić im wsparcie w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Zebrane środki zostaną przekazane na przeprowadzenie remontu oraz zakup sprzętu do treningu.

Dom Dziecka w Falbogach jest publiczną całodobową placówką opiekuńczo - wychowawczą typu socjalizacyjnego, wpisaną do rejestru placówek opiekuńczo-wychowawczych województwa mazowieckiego. Organem prowadzącym jest Powiat Miński. Placówka współpracuje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mińsku Mazowieckim. Placówka istnieje od 1977 roku. Dom Dziecka w Falbogach przystosowany jest do opieki nad 30 dzieci.

Razem z Ambasadorkami Herbalife Triathlon Gdynia 2014 Małgorzatą Foremniak, Karoliną Gorczycą, Katarzyną Glinką i Agnieszką Sikorą-Paw stwórzmy miejsce, gdzie sport i zabawa łączą się ze sobą! Dajmy dzieciom jeden powód więcej do uśmiechu i udowodnijmy im, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych!

Aby wyremontować i wyposażyć salkę fitness potrzeba minimum 60,000 złotych! W naszą akcję charytatywną może zaangażować się KAŻDY. Można to zrobić na kilka prostych sposobów:

przekazując dowolną kwotę przez serwis siepomaga.pl biorąc udział w jednej z wyjątkowych aukcji Ambasadorek Herbalife Triathlon Gdynia 2014  na SiePomaga.pl licytując jedną z wyjątkowych atrakcji przekazanych przez fanów Herbalife Triathlon Gdynia 2014 na  SiePomaga.pl zakładając własną aukcję charytatywną na portalu SiePomaga.pl i zachęcając do wpłat swoich znajomych i krewnych kupując fluorescencyjną bransoletkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014 kupując tablicę z hasłem dopingującym dla bliskiej osoby lub przekazując datek wolontariuszom prowadzącym zbiórkę podczas zawodów

Pomóż spełnić marzenie podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach i przyłącz się do naszej zbiórki! 

Supporters

Loading...