W główce naszej córki tkwi śmiertelny nowotwór

Goal: leczenie immunologiczne guza pnia mózgu
Marta Dobska
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 43 730 people
760 740 zł (108,29%)

Marta Dobska

Gniezno, wielkopolskie

rozlany guz pnia mózgu

Started: 24 March 2016
Ends: 13 June 2016

Result

14.06.16.

Każda walka kiedyś dobiega końca. Takiego zwieńczenia historii obawialiśmy się najbardziej. Teraz gdy te obawy stały się rzeczywistością, pojawiły się pytania, jak wiele straciliśmy wraz z chwilą odejścia Martusi. Ten piękny, szczery i niewinny uśmiech dziecka, któremu niedane było dorosnąć, pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Przez ostatnie tygodnie, wszyscy żyliśmy nadzieją, która nie słabła nawet pod lawiną złych wiadomości, nie gasła, mimo że rozum nakazywał zachować rozsądek. Martusia w tej ostatniej walce zdobyła wiele ludzkich serc, skupiła na sobie setki myśli i pokazała wszystkim, że będąc małą, kruchą dziewczynką, potrafiła zjednoczyć w działaniu olbrzymie pokłady ludzkiej dobroci.

Kiedy dotarła do nas informacja — Kochani z każdym dniem nadzieja gaśnie coraz bardziej...wynik rezonansu  guz trzykrotnie większy...Dlaczego? Czemu chcą nam ją odebrać? Martusia jest nadal w szpitalu w Giessen, jednak nie dostanie tutaj już żadnego leczenia, a jest zbyt słaba na podróż do domu...najgorsze chwile nastały — wszyscy wstrzymaliśmy oddech. Około godziny 18:00, przyszły te najgorsze wieści. Serduszko, któremu kibicowało tak wielu ludzi, przestało bić. Nie ma słów, które oddałyby ból, w chwili, gdy umiera dziecko.

Wspomnienie Martusi zostanie z nami na zawsze.


Rodzinie i bliskim pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 43 730 people
760 740 zł (108,29%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość