Drugi Pomocny Wykład w ROZMOWIE

Szanowni Państwo,

Przed nami kolejny wykład otwarty w Ośrodku Rozmowa. W tym roku chcielibyśmy zwiększyć wartość tych spotkań, by przyczyniły się do zrobienia czegoś dobrego dla innych. Pierwszy wykład przybliżył działalność Fundacji Dzieci Niczyje. Kolejny chcemy zadedykować Fundacji PozyTywka, która swoimi działaniami pomaga osiągnąć potrzebującym wewnętrzną harmonię, samoakceptację, czyli – jak to nieraz określają psychologowie – dobrostan psychiczny Wykład jest bezpłatny, jednak mamy nadzieję, że zechcecie wesprzeć nasz pomysł i dorzucicie się, chociaż symbolicznie, do tej zbiórki.
__________________________________________________ ___

"A w tym cały jest ambaras...-czyli o braku lub utracie potrzeb seksualnych"

Czym jest pożądanie? Co je blokuje? Jak je wzbudzić? Jaką funkcję pełni w związku partnerskim? - na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas wykładu.

Termin: 14.10.2011, godz. 19.00; czas trwania: 1h 30min
Prowadząca: Izabela Turbaczewska-Brakoniecka
Miejsce wykładu: ul. Jeżycka 41/5
__________________________________________________ ___

Pragniemyzaprosić na wykład wszystkich zainteresowanych, zarówno profesjonalistów, jak i miłośników psychologii. Ograniczeniem jest jedynie liczba krzeseł - 30, dlatego prosimy o wcześniejsze "zaklepanie" krzesła pod e-mailem: rozmowa_opp@wp.pl lub telefonicznie             603-408-842      .

Wsparli

4 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ROZMOWA

Tym razem chcemy symbolicznie wesprzeć działalność Fundacji Pozytywka.
Darowizny trafiają bezpośrednio do
104%
104 zł Wsparły 2 osoby CEL: 100 ZŁ