Fundacja Siepomaga

Fundacja Siepomaga
358 Stałych Pomagaczy
Danuta Tomasik
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Fundacja Siepomaga powstała, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia przez Potrzebujących.  

Dzięki Waszemu wsparciu z 1,5% podatku dzieją się cuda. Naszym celem jest wspieranie Podopiecznych oraz wyposażanie szpitali i jednostek ratowniczych, aby najpotrzebniejsza pomoc trafiała zawsze na czas — również w czasie pandemii czy wojny na Ukrainie.

Wesprzyj działania Fundacji Siepomaga — przekaż 1,5% podatku:

KRS Fundacji Siepomaga: 0000396361

Środki z 1,5% przeznaczyliśmy na:

- remont sal szpitalnych,
- pomoc humanitarną dla ofiar konfliktu na Ukrainie, 
- zakup ambulansów wraz z wyposażeniem,
- wyposażenie jednostek OSP w sprzęt do ratownictwa medycznego i drogowego,
- kupiliśmy sprzęt do tlenoterapii do szpitali do walki z COVID oraz środki do ochrony osobistej. 

Pomóż nam docierać z pomocą, kiedy jest najbardziej potrzebna. Przekaż swoje 1,5 procent podatku — to nic nie kosztuje!

Prowadzimy pierwszą i największą w Polsce platformę pomagania Siepomaga.pl. Każdego dnia otwieramy Internet na działania charytatywne, szukając coraz to nowych pomysłów na pomaganie potrzebującym. 

Naszym celem jest stworzenie największej społeczności ludzi wrażliwych na bliźnich, dla których pomaganie będzie wpisane w codzienność.  Prowadzimy działania zmierzające do gromadzenia środków finansowych poprzez zbiórki pieniędzy organizowane w sieci, przy pomocy portali społecznościowych, na cele godne poparcia społecznego. 

Fundacja Siepomaga otacza opieką osoby potrzebujące pomocy. Potrzebujący mogą u nas założyć zbiórkę, profil, subkonto 1,5%. Sprawiamy, że pomaganie jest ważnym elementem życia każdego człowieka — pokazujemy, jak niesamowite daje efekty i dobre zmiany w życiu osób Potrzebujących. Darczyńcy ufają Fundacji Siepomaga, ponieważ widzą naszą skuteczność i to, że pomoc trafia tam, gdzie jest naprawdę potrzebna.

Propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.  Stoimy na straży mądrego pomagania i przeciwdziałaniu nadużyciom. 

Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację zbiórek. Uwidaczniając zebrane środki, propagujemy transparentne pomaganie. Przy wypełnianiu naszej misji nie jesteśmy sami. Współpracujemy z setkami organizacji pozarządowych. 

Wierzymy, że hasło, którym się kierujemy: Razem wielką mamy moc! na stałe zagości w sercach Pomagaczy i będzie zachęcało coraz więcej osób do pomagania. 


Wesprzyj działania Fundacji Siepomaga - przekaż 1,5% podatku:

KRS Fundacji Siepomaga: 0000396361

358 Stałych Pomagaczy
Danuta Tomasik
20 zł miesięcznie

Kampanie

Pokaż więcej

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Subkonta podopiecznych

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej

Sprawozdania