1986 - kwota, która ma znaczenie

Agnieszka Pietraszek
organizator skarbonki

Drodzy,

rok 1986 zazwyczaj kojarzy się Czarnobylem (komuś może kojarzyć się z Orwellem, ale to był 1984). Dla mnie jest to rok mojego urodzenia. Szczęśliwy, bo jestem zdrowa i mogę realizować się zawodowo i prywatnie. Nie wszyscy mają tyle szczęścia co ja i Ty, ale ja i Ty możemy wspólnie podarować komuś uśmiech. 

Celem mojej zbiórki jest właśnie 1986 zł, co wpłynie na konto Ewelinki, która zmaga się z atypowym zespołem hemalityczno-mocznicowym.

Ewelinka, dodatkowo dedykuję Tobie mój drugi półmaraton, który pobiegnę 15 października w Krakowie i zrobię to poniżej 1:55:00. Mam nadzieję, że będziesz ze mnie dumna, tak jak ja jestem dumna z Ciebie, że tak dzielnie walczysz o swój każdy kolejny dzień. 

Kochani, wystarczy jedna złotówka i podzielenie się tą informacją ze znajomymi. Złotówka do złotówki i można uzbierać miliony. Pomaganie jest fajne. Nie wyrzucajmy z serca dobra, nie zamykajmy oczu na potrzeby i wołanie innych. 

Dla wszystkich, którzy wpłacą pieniądze i wyślą do mnie maila na adres: agnieszka.pietraszek86@gmail.com mam małą niespodziankę. 

Szczęście trzeba mnożyć, nie dzielić. 

Ściskam,

Agnieszka 

Wsparli

X zł

Kiciek

Keep on doing! <3 :*
10 zł

Wpłata anonimowa

8,68 zł

Mateusz

;)
3 zł

Anonimowa Pomagaczka

Aga, super pomysł z budżetem charytatywnym! Powodzenia w realizacji!
21,1 zł

Yvetka

Agnieszko - pod ten półmaratonik! Leć jak na skrzydłach!!
20 zł

Greg

Good Luck!!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
14%
295 zł Wsparło 19 osób CEL: 1 986 ZŁ