1 zł dla życia w lutym.

1 zł dla życia
organizator skarbonki

Startujemy z akcją złotówkową na luty! Jest to najkrótszy miesiąc więc trzeba się zebrać, by w 28 dni zebrać jak najwięcej złotówek:)

Bohaterem lutego jest Filip, urodził sie w zamartwicy okołoporodowej z dużym niedotlenieniem oraz zaburzeniami oddychania. W szóstym miesiącu życia stwierdzono u niego mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe z zaburzeniem ruchowym i mięśniowym oraz epilepsję.

5 latek ma bardzo ciekawe zainteresowania uwielbia grać na gitarze, pływać z delfinami, grać w gry planszowe. Niestety chłopiec wykazuje znaczne opóźnienia w rozwoju psychoruchowym, nie czworakuje, nie pełza, nie siedzi samodzielnie. Potrzebuje intensywnych rehabilitacji (delfinoterapia, dogoterappia, hipoterapia). Chłopiec bardzo  intensywnie pracuje nad swoją niepełnosprawnością, wykonując wszystkie zalecane przez rehabilitantów ćwiczenia. Nie poddaje się, bo chce być zdrowy. Chcemy pomóc zebrać pieniądze na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Mielnie, gdzie pod okiem doświadczonego terapeuty Filip będzie mógł kontynuować swoją podróż ku samodzielności. 

 

Wsparli

70 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

truskawencja

50 zł

Wpłata anonimowa

Od całej rodziny dla Filipka !!!
20 zł

Adam Kozioł

20 zł

trupwbibliotece

uściski
1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1 zł dla życia
Filip Bałdyga, 15 lat
Chcę być zdrowy
19%
194 zł Wsparło 11 osób CEL: 1 000 ZŁ