Przez 24 godziny podwajamy wpłaty dla Julii

24 godziny dla Jasia
organizator skarbonki

Jesteście wspaniali! W 24 godziny zdobyliśmy dla Julii 200 tys. zł To kolejny wielki krok, w walce o życie Julii. Magia musi trwać dalej, jesteśmy coraz bliżej celu. Dziękujemy!!! 

Walczymy dalej o życie: https://www.siepomaga.pl/sercejulii

––––––––––––––––––––––

Zawsze chcesz pomóc więcej, pomóc szybciej, żeby nie stracić ani jednej minuty, która może zdecydować o czyimś życiu? Dobrze trafiłeś :) Tu mnożymy dobro razy dwa.

Jeśli w 24 godziny uda nam się zebrać 100 000 zł, Julia otrzyma dwa razy tyle na operację serca. Razem możemy podarować jej 200 000 zł!

Taki dzień się nie powtórzy, więc sprawmy, żeby skarbonka dla Julii pękała w szwach! Poczuj, jaką masz moc!

Nie odkładaj swojej wpłaty do podwajania na później, bo niestety, wszystko, co podwajane, szybko się kończy – akcja trwa do 20 kwietnia 2017 roku do godziny 19:00

A dla kogo to wszystko? Julia ma 13 lat, poważną wadę serca i zastawkę od 3-letniego dziecka. W Polsce podjęto próbę, jednak nie udało się wymienić za małej zastawki. Julia musi pojechać do profesora Hanleya, który przed laty zoperował jej serce. Serce Julii jest w bardzo złej kondycji: ogromnie przerosła prawa komora, wystąpiła arytmia, niedomykalność trzech zastawek i puściły szwy na łacie wszytej między komory serca. Przez to jest ona nieszczelna i ponownie dochodzi do mieszania się krwi utlenionej z nieutlenioną. To serce dłużej nie wytrzyma takiego obciążenia.

* Siepomaga.pl potwierdza wiarygodność akcji i deklarację podwojenia wpłat. Jeśli chcesz zostać Podwoicielem, śmiało do nas pisz – jest jeszcze wiele zbiórek do podwojenia :)

Wsparli

10 zł

Wojtek

20 zł

Wpłata anonimowa

trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze
50 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Marta

Będzie dobrze :) Trzymaj się Julka :) <3
20 zł

Wpłata anonimowa

Wszystkiego dobrego Julcia! :)
500 zł

sianowianka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
203%
203 957,95 zł Wsparło 3 377 osób CEL: 100 000 ZŁ