Poszukiwani: 100 osób o wielkim sercu

wero
organizator skarbonki

Dzień dobry!

Jeśli tu trafiliście, to dobry znak - mamy szansę osiągnąć cel: zebrać 2500 zł w ramach hołdu dla pięknej, prawdziwej miłości.

Kontynuując dobrą tradycję kultywowaną przez moich znajomych, z okazji wyjątkowej 25 rocznicy urodzin, chciałabym Was zuchwale poprosić o równie wyjątkowy prezent. Jeszcze bardziej bezczelne wyda się to, kiedy dodam, że chodzi o pieniądze. Ale skoro wszyscy wiemy, że hajs się musi zgadzać, to nie ma się co dziwić.

Usprawiedliwiając się trochę - nie chodzi o zasilenie mojego portfela, a pomoc potrzebującej Rodzinie, która ma mniej szczęścia niż większość z nas.

Dlaczego mamy pomóc właśnie im? Poznajcie ich historię i przekonajcie się sami: www.siepomaga.pl/obudz-andrzeja

 

Mimo że moje matematyczne sukcesy zakończyły się w momencie ukończenia szkoły podstawowej, proste rachunki idą mi nadal całkiem nieźle. Wychodzi na to, że damy radę zrealizować 100% celu, jeżeli do akcji aktywnie dołączy 100 osób, które wyłuska ze swojego konta 25 zł.  

Dla tych, którzy lubią, jak całość się ładnie komponuje, wersja skrócona przekazu i wyzwania:

25 urodziny, 25 czerwca -> 25 zł x 100 = 2500 zł

 

Jeżeli możemy wspólnymi siłami rzucić trochę światła na ten konkretny przypadek, a przy okazji przypomnieć o idei „siepomaga”, to warto spróbować i uwierzyć, że nawet potężny cel jest realny do osiągnięcia.

Z góry wielkie dzięki dla każdego, kto dołączy,

Weronika  

PS Jeśli z hajsem u Was krucho, ale lubicie pomagać, udostępnijcie: www.siepomaga.pl/r/2500na25urodziny - gdzieś te 100 osób musi się znaleźć. :)

Wsparli

25 zł

Wero White Nigger

15 zł

Katka

25 zł

wero

50 zł

Wpłata anonimowa

25 zł

Wpłata anonimowa

:)
25 zł

wero

coraz bliżej końca

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
wero
Andrzej Garncarek, 67 lat
Pomóż obudzić Andrzeja!
62%
1 555 zł Wsparło 48 osób CEL: 2 500 ZŁ