Aby noworodki w szpitalach mogły poczuć ciepło i obecność rodziców!

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
454 zł
Wsparło 8 osób
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Wsparcie bezpieczeństwa oddziałów neonatologii w polskich szpitalach

Fundacja Pomaganie Jest Trendy

Białystok

Pomoc społeczna

Pandemia nie ustępuje, a rodzice noworodków wymagających hospitalizacji, wciąż nie mogą odwiedzać swoich dzieci. Zwłaszcza ojcowie nie mają możliwości zobaczyć swoich potomków w pierwszych dniach życia, nawet przez kilka miesięcy! Z kolei matki mają bardzo ograniczone możliwości kontaktu. 

Pod hasłem “40 milionów serc” ruszyła akcja fundacji Pomaganie Jest Trendy, której celem jest wsparcie bezpieczeństwa oddziałów neonatologii w polskich szpitalach. Do akcji przystąpiło i ją poparło 12 prezydentów polskich miast oraz gwiazdy! Fundacja postawiła sobie za cel zebrać kwotę 40 milionów złotych, które przeznaczy w całości na zakup nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji stworzonych przez polskich inżynierów z wrocławskiego “ProtegerCov”, w ramach których 331 szpitali w Polsce zostanie zaopatrzonych w szafy do bezpiecznej dezynfekcji przedmiotów (smoczki, zabawki, urządzenia rtv, odzież, pościel, itp.) oraz osób. Te urządzenia umożliwią zniszczenie wszelkich wirusów przy wejściu na oddziały. 

Fundacja Pomaganie Jest Trendy

Przystąpienie do akcji prezydentów największych miast w Polsce dodaje nam skrzydeł! Na wypadek zgromadzenia mniejszych środków niż założone, fundacja w pierwszej kolejności zaopatrzy szpitale w miastach, które jako pierwsze włączyły się do akcji tj. Wrocław, Łódź, Lublin, Toruń, Białystok, Olsztyn, Katowice, Tychy, Sopot, Gdynia, Ostrów Wlkp., Poznań, Tychy, Kalisz czy Stalowa Wola. Co ważne, każdy darczyńca może sam decydować, w jakim mieście zostaną rozdysponowane jego fundusze, wpisując nazwę miasta w swoim komentarzu do zbiórki. Miastu, którego mieszkańcy zaangażują się najbardziej zostanie nadany tytuł "Miasto Dobroczynności", a najhojniejsi darczyńcy dostaną możliwość umieszczenia swojego logo, nazwiska lub zdjęcia wśród darczyńców na przekazywanych urządzeniach. Do akcji można włączyć się poprzez udział w zbiórce oraz kupując produkty z wizerunkiem Duszka Babu, dostępne w lokalnych sklepach. 

Zobaczcie spot prezydentów miast, które włączyły się do akcji: 

Fundacja Pomaganie Jest Trendy

oraz gwiazd, które promują zebranie środków:

Fundacja Pomaganie Jest Trendy

Pomogli

Ładuję...

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
454 zł
Wsparło 8 osób
Wesprzyj Wesprzyj