Razem po życie dla Marysi - 50 na 50
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Witajcie,
Mam na imię Marek i dokładnie 19 maja kończę 50 lat. Z tej okazji chciałbym pobiec boso 50 km BOSO i wpłacić pewną sumę dla Marysi. Nazwałem swoją akcję 50 na 50 (50km na 50-te urodziny). Chciałbym was zachęcić, abyście wsparli moją inicjatywę i nawet najmniejszą sumą pomogli Marysi w walce z rakiem. Razem możemy to zrobić!!!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Witajcie,
Mam na imię Marek i dokładnie 19 maja kończę 50 lat. Z tej okazji chciałbym pobiec boso 50 km BOSO i wpłacić pewną sumę dla Marysi. Nazwałem swoją akcję 50 na 50 (50km na 50-te urodziny). Chciałbym was zachęcić, abyście wsparli moją inicjatywę i nawet najmniejszą sumą pomogli Marysi w walce z rakiem. Razem możemy to zrobić!!!
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa20 zł