60 tysięcy kroków

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 653 osoby
26 364 zł (53,26%)

Iwona Nizio

Biłgoraj, lubelskie

wrodzony brak kości piszczelowej

Rozpoczęcie: 28 Lipca 2014
Zakończenie: 28 Lutego 2015

Iwona ma już protezę modularną uda! Zbiórka na siepomaga, dofinansowanie, zbiórka do puszek i wsparcie fundacji - to wszystko pozwoliło zrealizować cel.  - Zbudowana na solidnych podzespołach firmy OttoBock proteza spełnia moje wyśrubowane wymagania odnośnie lekkości, użyteczności, wygody i przede wszystkim wyglądu – nie odróżnia się od mojej zdrowej nogi co było moim głównym celem. - mówi Iwona.

Obecnie, jako lubelski żak maszeruję po uczelnianych korytarzach, pokonuję schodki i uczestniczę w zajęciach, do których odliczałam dni. Nawiązuję znajomości, uczestniczę w konferencjach i dzielę się energią z innymi. Czerpię 100% z szansy jaką od Państwa dostałam, zamieniam ją też na 100% zaangażowanie siebie w inne akcje i mam nadzieję, że tylko Armagedon powstrzyma mnie przed wspinaniem się ku szczytom :)

Gdyby nie Państwa wpłaty, ogromne serca i drobna pomoc, ciepłe słowa, wsparcie i wiara we mnie nie gościłby na mojej twarzy taki szeroki uśmiech jaki mam teraz. Dziękuję wszystkim zaangażowanym SiePomagaczom – nie zatraćcie ogromu dobra jakie posiadają Państwo i proszę roztaczać tę miłość na innych potrzebujących. Pomagajmy, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą o czym sama miałam przyjemność się przekonać właśnie dzięki Państwu!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 653 osoby
26 364 zł (53,26%)