Tatusiu, nie umieraj – walcz❗️

Adam Florek
Pilne!

Tatusiu, nie umieraj – walcz❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0272450
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, dojazdy, konsultacje i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Adam Florek, 45 lat
Mników, małopolskie
Nowotwór mózgu i innych części centralnego systemu nerwowego
Rozpoczęcie: 18 Kwietnia 2023
Zakończenie: 5 Czerwca 2024

Opis zbiórki

Jestem tatą 6-letniego Nikodema, mam bardzo dużo do zrobienia w życiu, a jednocześnie nie wiem, jak długo moje życie będzie trwało. Kiedy mój synek pyta, czy będzie dobrze, nie wiem, co mogę mu odpowiedzieć…

Do tej pory żyłem tak, jak chciałem – miałem pasje, plany i marzenia. W sierpniu zeszłego roku wszystko się zatrzymało. Doszedłem do muru i nie wiem co dalej…

Adam ma 44 lata – od sierpnia 2022 roku, żyje z wyrokiem – guzem mózgu – glejakiem 2 stopnia. Do tej pory takie choroby Adam znał tylko ze słyszenia. Teraz sam musi stawić czoła wrogowi, który w tajemnicy przez wiele tygodni rósł w jego głowie. 

Adam to wspaniały człowiek, idealny tata i wspierający mąż, na barkach którego do tej pory spoczywały losy rodziny. Silny mężczyzna, który potrafił poradzić sobie w każdej sytuacji. Los sprawił, że w obliczu choroby i kosztów z nią związanych Adam jest bezradny!

Adam Florek

Nigdy nie szczędził wysiłku kiedy ktoś inny potrzebował  pomocy. Prowadził bardzo aktywny i  zdrowy tryb życia. Góry, morsowanie, rower  to jest to, co Adam  kocha najbardziej. 

W Sierpniu 2022 roku pojawił się pierwszy atak padaczki. Kilka dni wcześniej Adam wspiął się jeszcze na Gerlach (najwyższy szczyt Tatr) – tego dnia był zmęczony, ale szczęśliwy. Po kilku dniach diagnoza  złośliwy glejak mózgu 2 stopnia.  Operacja odbyła się w grudniu w Krakowie, niestety neurochirurdzy nie byli w stanie usunąć całości guza, co oznacza, że glejak może odrastać i prowadzić do wyższego uzłośliwienia. 

Liczy się czas, od diagnozy, bo to, co uda się wdrożyć w zakresie leczenia jak najszybciej po operacji, wpłynie na dalszą progresję choroby. Chcemy wprowadzić wszystkie możliwe metody leczenia jak najszybciej.  Nie możemy czekać, więc strach zamieniamy w działanie i poszukiwanie wszystkich sposobów leczenia. W tym rodzaju raka czas to klucz do wyzdrowienia lub chociaż do zatrzymania dalszego rozwoju choroby.

Adam Florek

Dla Nikodema tata jest całym światem. Dla niego Adam chce żyć, bo wie, jak silna jest ta relacja i jak bardzo synek będzie bez niego cierpiał. Nasza rodzina nie wyobraża sobie sytuacji, w której Adam znika z naszego życia. Walczymy o to, aby Adam mógł wychować razem ze mną syna i został z nami jak najdłużej. Z racji choroby mąż nie może pracować,  a koszty leków i wszystkiego z tym związanego są bardzo wysokie. Dlatego prosimy o pomoc w tej nierównej walce...

Każde wsparcie się liczy!

Kochająca żona wraz z synkiem Nikodemem

*Szacunkowa kwota zbiórki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0272450
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki