❗️Życie Adama runęło nagle jak domek z kart - pomóż mu je odbudować!

Adam Potoczek

❗️Życie Adama runęło nagle jak domek z kart - pomóż mu je odbudować!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0216457
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja Adama

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Adam Potoczek, 53 lata
Korzenna, małopolskie
Destrukcja kręgu T8, uszkodzenie rdzenia kręgowego, głęboki niedowład kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 12 Sierpnia 2022
Zakończenie: 22 Lutego 2024

Opis zbiórki

Adam to 52-letni mieszkaniec małej wsi na południu Polski. Dobry i  pracowity człowiek, który zawsze chętnie pomagał innym. Zawsze ciężko pracował, mimo wielu przeciwności, z którymi musiał się mierzyć... Nie miał łatwo, w jego życiu nie brakowało traumatycznych przeżyć. Najgorsze miało jednak dopiero nadejść... Kilka miesięcy temu, w ciągu jednego dnia, to trudne, ale uporządkowane życie runęło jak domek z kart...

To był marzec 2022 roku. Adam od jakiegoś czasu zmagał się z bólem pleców... Ból zawsze świadczy o tym, że w ciele dzieje się coś złego. Wydawało się, że to wynik zbyt ciężkiej pracy, przeforsowania... Kiedy nie mijał, Adam zwrócił się o pomoc do lekarzy. Podejrzewali infekcję dróg oddechowych... Zaczęto badania diagnostyczne.

Wydawało się, że ta historia skończy się dobrze, niestety... W nocy z 3 na 4 marca Adam stracił nagle władzę w nogach. To był szok... Zdrowy, sprawny mężczyzna nagle przestał chodzić. Powodem niedowładu okazał się naciek zapalny Th8 i ucisku na rdzeń kręgowy... Jedynym wyjściem, by pomóc, stała się operacja.

Adam miała nadzieję, że po zabiegu operacyjnym odzyska władzę w nogach. Niestety tak się nie stało... Niedowład nie zniknął. Adam przestał być samodzielny, nie kontroluje potrzeb fizjologicznych.

Adam Potoczek

Sytuacja Adama jest katastrofalna! Nie może wrócić do domu z taką niepełnosprawnością, nie ma kto się nim zająć... W domu mieszka ze starszą, 84-letnią mamą, która sama wymaga codziennej pomocy. Adam nie poddaje się jednak - jest zdeterminowany, pragnie walczyć i wierzy, że stanie na nogi. Nie dopuszcza myśli, że będzie inaczej!

Aby tak się stało, potrzebna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Dotychczasowa daje nadzieję na odzyskanie utraconej sprawności, niestety powoli dobiega końca... Potrzebna jest pomoc, by opłacić rehabilitację - kosztuje ogromne pieniądze, a Adama na nią po prostu nie stać...

To życie nie może się tak skończyć, jest szansa, że Adam znów będzie chodzić, znów będzie sprawnym człowiekiem... Prosimy, pomóż Adamowi w walce o powrót do zdrowia, do domu, czego tak bardzo pragnie.

Jeśli możesz i chcesz, wesprzyj go finansowo. Będziemy dozgonnie wdzięczni.

Bliscy

*Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0216457
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki