Mam tylko jedno marzenie – chodzić. Proszę, pomóż mi...

Adam Szczurek

Mam tylko jedno marzenie – chodzić. Proszę, pomóż mi...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0297473
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup ortez

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Adam Szczurek, 7 lat
Łażany, dolnośląskie
Zespół Liang-Wang, zespół dysmorficzny
Rozpoczęcie: 23 Czerwca 2023
Zakończenie: 24 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Adaś od urodzenia jest niepełnosprawny. Los nie oszczędził mojego syna, zsyłając na niego kolejne przeciwności: zespół genetyczny Liang-Wang, padaczkę, wadę wzroku, obustronną głuchotę, MPD. Do tego wszystkiego nie mówi, więc komunikacja z nim jest bardzo utrudniona…

Pewnych rzeczy nie da się zmienić, po prostu nie ma się na nie wpływu. Ciężko jest pogodzić się ze świadomością, że własne dziecko nigdy nie będzie zdrowe… Dlatego, jeżeli istnieje choćby najmniejsza szansa na poprawę jego sprawności i samodzielności, pragnę z niej skorzystać. 

Nadal jest szansa, aby usprawnić rozwój ruchowy mojego synka. Adaś potrzebuje bowiem pomocy, aby mógł się samodzielnie poruszać. Na co dzień trzeba go prowadzić, korzysta także ze specjalistycznego wózka, pionizatora oraz ortez. Tutaj właśnie pojawia się nasza przeszkoda, którą możemy pokonać tylko z Waszą pomocą. 

Adam Szczurek

Adam rośnie, dlatego ortezy, które dotychczas chroniły jego stawy i umożliwiały mu się przemieszczać, są już za małe. Jak najszybciej trzeba je wymienić, aby dalej móc stymulować jego układ ruchu!

Sama nie jestem w stanie uzbierać tak ogromnej kwoty! Głęboko wierzę, że dobro wraca i że znajdą się dobrzy ludzie, którzy pomogą nam w zakupie ortez. Adaś, jak każde dziecko, chciałby mieć szczęśliwe dzieciństwo. Niestety, już nigdy nie zazna wszystkich jego uroków… Razem możemy jednak sprawić, że będzie mu po prostu łatwiej. 

Paulina, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0297473
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki