Najpierw COVID-19, potem udar – wesprzyj Adriana w walce o zdrowie!

Adrian Chabior

Najpierw COVID-19, potem udar – wesprzyj Adriana w walce o zdrowie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0137331
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Półroczny turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Adrian Chabior, 51 lat
Opole, opolskie
Udar niedokrwienny mózgu - niedowład lewostronny, COVID-19
Rozpoczęcie: 9 Lipca 2021
Zakończenie: 25 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Każdy, kto miał okazję poznać Adriana, wie, że jest on duszą towarzystwa. Uwielbia spotkania ze swoimi bliskimi, rodziną, przyjaciółmi i kocha podróże. Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc. Teraz gdy zdrowie odmówiło mu posłuszeństwa, pragniemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby go wesprzeć. Prosimy, dołącz do naszej walki o Adriana!

Wszystko zaczęło się 24 kwietnia, gdy Adrian trafił do szpitala w wyniku pogarszającego się stanu zdrowia, spowodowanego COVID-19. Przebywał na oddziale intensywnej terapii i przez ponad sześć tygodni oddychał jedynie przy pomocy respiratora. Koronawirus pokonał silnego, wysportowanego mężczyznę...

Adrian Chabior

To był dla wszystkich trudny czas. Czekaliśmy na dobre wieści, chcieliśmy wiedzieć, że najgorsze już minęło... Zamiast tego lekarze poinformowali nas, że Adrian przeszedł udar niedokrwienny prawej półkuli mózgu! Jego konsekwencją okazał się niedowład lewej części ciała...

W chwili obecnej Adrian nie ma czucia w lewej ręce oraz nodze, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jest w nim jednak niesamowita siła i chęć walki! Dzięki temu pod koniec czerwca został przeniesiony do ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie prowadzona jest intensywna rehabilitacja.

Adrian Chabior

Przed Adrianem jeszcze długa i ciężka praca, która będzie musiała być kontynuowana w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym. Prosimy, pomóżcie nam w walce o sprawność Adriana, aby mógł znów stanąć na nogi i cieszyć życiem!

Rodzina i przyjaciele

Adrian Chabior

➡️ Licytacje dla Adriana Chabiora - pomóżmy mu wrócić do zdrowia

Czytaj także:

Adrian Chabior

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0137331
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki