Jedna chwila zmieniła całe życie... Adrian znów potrzebuje Twojej pomocy!

Adrian Heronimek

Jedna chwila zmieniła całe życie... Adrian znów potrzebuje Twojej pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0157073
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Adrian Heronimek, 26 lat
Piecki, warmińsko-mazurskie
Stan po wypadku - złamanie kręgosłupa szyjnego na poziomie C6/C7 z porażeniem kończyn dolnych i niedowładem kończyn górnych
Rozpoczęcie: 2 Listopada 2022
Zakończenie: 5 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Chwila wypadku odebrała Adrianowi wszystko to, czym mógł cieszyć się do tej pory. W lutym 2021 roku świat całej naszej rodziny na chwilę się zatrzymał.

To wtedy bowiem Adrian uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznał złamania kręgosłupa szyjnego na poziomie C6/C7 z porażeniem nóg i niedowładem rąk. Pół roku przebywał w różnych szpitalach, by walczyć o to, co najcenniejsze – zdrowie i życie. Po tym czasie przenieśliśmy syna do prywatnego ośrodka, gdzie przebywał przez 10 tygodni. W tym czasie był intensywnie rehabilitowany.

Adrian Heronimek

Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać środki na intensywną rehabilitację. Dziękuję za to z całych sił... Niestety to nie wystarczy, by Adrian mógł na nowo wywalczyć zdrowie. Po wypadku i długich pobytach w różnych szpitalach i prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych synowi zostały uciążliwe odleżyny, na które potrzebuje drogich opatrunków i rehabilitacji.

Adrian obecnie przebywa w domu ze względu na brak funduszy na płatne prywatne instytuty rehabilitacyjne. Jedyną opieką obdarzam go ja i prywatnie wynajęte rehabilitantki. Syn jednak nadal ma czterokończynowe porażenie i nie porusza się samodzielnie. Efekty rehabilitacji domowej są niewielkie w porównaniu do tych w specjalistycznych  ośrodkach. Jednak brakuje nam środków na dalszą rehabilitację, ponieważ wydajemy ogromne sumy miesięcznie na opatrunki i środki higieniczne.

Dlatego prosimy o dalsze wsparcie i z góry dziękujemy naszym Dobroczyńcom. Dzięki Wam mój syn będzie mógł odzyskać życie sprzed wypadku.

Beata, mama

Adrian Heronimek

🎦 Zobacz wzruszający filmik:

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0157073
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki