Zakup defibrylatora AED
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Celem zbiórki jest zakup defibrylatora zewnętrznego AED który chcielibyśmy zamontować na zewnątrz budynku strażnico świetlicy w Klementowicach.
Taka inwestycja zapewniła by skuteczną pomoc w przypadku zagrożenia zdrowia i życia naszych mieszkańców oraz poprawiła by bezpieczeństwo, ze względu na brak defibrylatora w miejscu publicznym w naszej okolicy.
Każde wsparcię ma duzą wagę dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy. Po zakupie i montażu przeprowadzimy instruktaż użuwania tak by każdy chętny umiał korzystać z takiego sprzętu i nie wachał się go użyć w przypadku zagrożenia życia !!!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową kampanię:
Celem zbiórki jest zakup defibrylatora zewnętrznego AED który chcielibyśmy zamontować na zewnątrz budynku strażnico świetlicy w Klementowicach.
Taka inwestycja zapewniła by skuteczną pomoc w przypadku zagrożenia zdrowia i życia naszych mieszkańców oraz poprawiła by bezpieczeństwo, ze względu na brak defibrylatora w miejscu publicznym w naszej okolicy.
Każde wsparcię ma duzą wagę dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy. Po zakupie i montażu przeprowadzimy instruktaż użuwania tak by każdy chętny umiał korzystać z takiego sprzętu i nie wachał się go użyć w przypadku zagrożenia życia !!!
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Agnieszka Kozak20 zł
- Wpłata anonimowa10 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa200 zł
