Stowarzyszenie AGAMA

Stowarzyszenie AGAMA

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Piła, wielkopolskie

Stowarzyszenie AGAMA jest organizacją, której jednym z celów jest organizowanie i niesienie pomocy dobroczynnej, rozwojowej i charytatywnej, społecznie użytecznej i rozwojowej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. 

W tej chwili naszą inicjatywą jest niesienie pomocy dla dzieci, chłopców – mniszków z klasztoru w Katmandu w Nepalu, które w 2015 roku nawiedziło tragiczne w skutkach trzęsienie ziemi. Większość z nich straciła rodziców w tym tragicznym wydarzeniu i trafiła pod opiekę Lamów. 

O Stowarzyszeniu AGAMA informacje znajdziecie na Facebooku w grupie Adopcja Serca Nepalskich Mniszków. Zachęcamy Was do dołączenia do grupy, bo w ten sposób na bieżąco będziecie śledzić nasze działania. 

Do Was należy poniższy wybór:

1)  Możecie zostać członkami Stowarzyszenia. W zależności od Was, od tego, ile macie czasu, możecie zaangażować się aktywnie lub mniej aktywnie, a jednak bardzo pomagając, bo Wasza składka członkowska w wysokości 20 zł zostanie przekazana na pomoc chłopcom. Możecie też zdecydować się na wsparcie duchowe wybranego chłopca korespondencyjnie w języku angielskim – czyli przyjaźń z małym mniszkiem, okazanie mu uczuć, których tak brakuje mu na co dzień.  Jednocześnie możecie przesłać drobny upominek dla niego, np. szczoteczki do zębów, kredki, żeby chociaż na chwilę zobaczyli oni świat, nie tylko w ciemnych barwach.

2) Możecie też pomóc jednorazowo. W tym celu działa na Facebooku Bazarek Stowarzyszenia AGAMA - pomoc nepalskim mniszkom, gdzie licytowane są różne przedmioty, a kwoty z licytacji przeznaczone są teraz w ramach akcji – MALUJEMY POKOJE na zakup farb, aby wyremontować pomieszczenia, w których chłopcy mieszkają. A mieszkają w tragicznych warunkach:

Ci chłopcy mogą mieć lepsze dzieciństwo dzięki Wam. 

Jeśli się jeszcze zastanawiacie, czy warto pomóc…. Warto. Bo jeśli kontakt korespondencyjny, upominek, drobna kwota może zmienić życie tych chłopców, to warto odmówić sobie czasem niewielkich przyjemności, kiedy gdzieś tam daleko, jakiś chłopiec się uśmiechnie. Tak mało potrzeba, aby ktoś miał szczęśliwsze dzieciństwo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.agama.org.pl  Zachęcamy Was jeszcze raz do dołączania do naszych grup na Facebook-u.

Zachęcamy także darczyńców do jednorazowych wpłat, do stałej pomocy. Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc. 

Wpłaty

Ładuję...