By wygrać z rakiem Agata potrzebuje Twojej pomocy❗️

Agata Knop

By wygrać z rakiem Agata potrzebuje Twojej pomocy❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0140673
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie Agaty, dojazdy, leczenie wspomagające, konsultacje, rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Agata Knop, 44 lata
Kalisz, wielkopolskie
Rak piersi
Rozpoczęcie: 20 Lipca 2021
Zakończenie: 31 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Czy można być gotowym na śmiertelną diagnozę? Dlaczego choroba wybrała właśnie ją? Jak pomóc, co mówić, jak wspierać? Takie pytania pojawiają się w naszych głowach, choć staramy się przyjąć postawę obronną i dać jej siłę do walki.

Agata, Bohaterka (przez duże B!) naszej historii, o tym, że zaatakował ją nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych, dowiedziała się zaledwie kilka miesięcy temu, na początku marca. Jeszcze niedawno mówiła, że w końcu czuje spokój i jedyne czego pragnie to zdrowie - swoje i najbliższych. Dużo w życiu przeszła, dlatego wiedziała, że właśnie to jest w życiu najważniejsze. Patrzyliśmy na jej błysk oczu i wierzyliśmy, że teraz wszystko będzie, tak jak sobie wymarzyła. Bo przecież dobro wraca... Bo jeśli wierzymy w marzenia, to one się spełniają...

Diagnoza zmieniła wszystko... Przed Agatą długa, kręta droga, w którą dzielnie wkroczyła. Jest na etapie chemioterapii na oddziale onkologii w Poznaniu. Przed nią najtrudniejszy czas: operacja usunięcia piersi, radioterapia, hormonoterapia i rekonstrukcja piersi. O znaczeniu tych etapów wiedzą tylko osoby, które przechodziły tę trudną i bolesną drogę.

Agata wie, że w życiu trzeba walczyć. Dla siebie, dla rodziny, dla osób, dla których jest całym światem. Ma córkę, której z dumą przekazuje wszystkie wartości, których sama się uczyła. Dzieci dają nam przecież najwięcej siły do walki.

Przed nią najtrudniejszy czas, moment, w którym musi stanąć przed lustrem, spojrzeć sobie w oczy i dzień po dniu zmierzać się z rzeczywistością; rzeczywistością, która wywołuje falę strachu, niepewności i pytań- co będzie dalej. Prosimy Was, pokażmy jej, jak wielkie wsparcie ma w nas - rodzinie, znajomych, kolegach i koleżankach, tych, których zupełnie nie zna, ale swym dobrym sercem przyciągnęła właśnie w to miejsce.

Pokażmy Agacie, że dobro zwycięża i nawet tak agresywna forma raka, która ją zaatakowała, nie ma szans. Razem możemy wszystko. Dla niej, dla jej córki, jej rodziny i dla siebie - bo dobro wraca zwielokrotnione.

Za wszelką pomoc - dziękujemy!

Przyjaciele Agaty

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0140673
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki